top of page

Biz Kimiz?

Bizler iş hukuku ve sosyal güvenlik mevzuatı alanlarında kariyer sahibi uzman kişilerden oluşan bir danışmanlık şirketiyiz. 

Müşterilerimize en uygun yasal düzenlemeleri sunarak iş hukuku ve sosyal güvenlik alanlarında profesyonel çözümler sunuyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Alanında uzman danışmanlarımız ile müşterilerimizin iş hukuku ve sosyal güvenlik alanındaki yasal hükümlere uyumlu bir şekilde hareket etmelerine yardımcı oluyor ve bu kapsamda; asgari işçilik uygulaması, iş kazası ve meslek hastalıkları, istihdam teşvikleri, yurtdışında Türk işçisi istihdamı, SGK işlemlerine karşı itiraz ve dava süreçleri, işyeri devir ve birleşmeleri, denetim hizmetleri ve bordrolama çözümleri üretiyoruz. Ayrıca güncel mevzuatı yakından takip ediyor; insan kaynakları danışmanlığı ile eğitim ve sirküler hizmetlerimizi müşterilerimize sunuyoruz.

Neden Biz?

Müşterilerimizin insan kaynakları planlaması, iş hukuku ve sosyal güvenlik mevzuatı alanlarındaki tüm sorunlarına çözüm getirecek tecrübeli ve profesyonel kadromuz sayesinde işletmeniz için bütünleşik çözümler  üretiyoruz. 

Telefon

05358743740

Email 

Takip Et

  • LinkedIn
  • Twitter
  • Instagram
bottom of page